Ochrona danych osobowych

TRZY FALE SP. Z O.O. W SŁUPSKU CHRONI TWOJE DANE OSOBOWE I DBA O TWOJE PRAWA

Kiedy załatwiasz sprawy w Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku, podajesz nam swoje dane osobowe. Ich administratorem jest Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku. Wykorzystujemy je tylko w celach, które wynikają z przepisów prawa, zawartej z Tobą umowy lub Twojej zgody. Zbieramy tylko takie dane, które są konieczne, żeby załatwić Twoją sprawę. Czas ich przetwarzania regulują odpowiednie przepisy.

 

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych
Znamy zasady ich przetwarzania i stosujemy je na co dzień. Gdy tworzymy nowe rozwiązania, zawsze szanujemy Twoją prywatność.

 

Respektujemy wszystkie Twoje prawa
Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

 1. Prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii.
 2. Prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych.
 3. Prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej.
 4. Prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
 5. Prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 6. Prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Poinformujemy Cię o każdej sytuacji, która mogłaby naruszać Twoje prawa i wolności. Szybko się nią zajmiemy i wyciągniemy wnioski, aby jeszcze lepiej chronić Twoje dane.

 

Jesteśmy dla Ciebie
Jeśli potrzebujesz uzyskać więcej informacji o ochronie Twoich danych osobowych w naszej Spółce, możesz skontaktować się z inspektorem ochrony danych – e-mailem ([email protected]).

Jeśli przetwarzamy dane na podstawie Twojej zgody, możesz ją w każdej chwili wycofać. Wystarczy, że zwrócisz się do Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku lub do inspektora danych osobowych.

 

Administrator Danych
Administratorem Państwa danych jest  Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku przy ul. Grunwaldzkiej 8a. reprezentowane przez Prezesa Annę Żołądek. 

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku, ul. Grunwaldzka 8 A, 76-200 Słupsk
 • przez e-mail: [email protected]
 • telefonicznie: 887 808 822

 

Inspektor Ochrony Danych
Trzy Fale sp. z o.o. w Słupsku wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych.

Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych.

Inspektorem jest Piotr Piątak.

Z inspektorem możesz się kontaktować w następujący sposób:

 • listownie na adres: Trzy Fale Sp. z o.o. w Słupsku, Inspektor Ochrony Danych, ul. Grunwaldzka 8 A, 76-200 Słupsk
 • przez e-mail: [email protected]
© COPYRIGHT ©2022, All rights reserved. site by jetdesign.pl

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.